Італійська картопля з оливками і часником

Картопля – одна з найпопулярніших, а може і найпопулярніша, овочевих культур на планеті, багато експертів в даній області вважають, що саме ця овочева культура буде в найближчі роки домінуючою серед продуктів харчування.

Ясна річ, картопля неспроста завоювала обі подібну популярність. У плодах цього овоча міститися унікальні для людського тіла набори неорганічних і органічних сполук. Можна згадати, наприклад, такий факт, що за часів епідемії цинги в Європі саме картопля стала тим “ліками”, завдяки яким  страшна зараза пішла на спад. Але в чому був секрет стрімко одужання європейців тих часів? Все дуже просто – в даному овочі міститься досить велика кількість вітаміну С, відсутність або малий вміст якого безпосередньо є причиною виникнення цинги. Жителі Європи вживали в їжу “цілющий” овоч, наповнювали свої тіла необхідними вітамінами і смертність йшла на спад.

Roast-Potatoe-with-Artichokes-Mushrooms-and-Olives-1000x500Італійськ картопля з оливками і часником

складники:

125 мл оливкової олії
1 кг червоної картоплі
4 середні цибулини
8 зубчиків часнику, неочищені
сіль і мелений чорний перець
від 2 до 4 свіжих гілочок чебрецю
50 гр. чорних маслин без кісточок
50 гр. зелених маслин без кісточок
60 гр. горіхів
жменю подрібненого свіжого базиліку
Спосіб приготування картоплі з часником по-італійськи:

Нагріваємо оливкову олію у великій сковороді(каструлі), після чого викладаємо туди порізану картоплю(нечищену), цибулю і часник. Помішуємо, щоб оливкова олія покривало блюдо з усіх боків. Посипаємо сіллю, перцем і додаємо гілочку чебрецю. Готуємо, не накриваючи, періодично помішуючи, поки цибуля не станемо м’якою, а картопля золотавою, близько 30 хвилин.

Потім кидаємо туди оливки, горіхи і перемішуємо, щоб вони нагрілися. Додаємо за смаком приправи і кидаємо в каструлю базилік.

Смачного!