Пісні пампухи на картопляному пюре

// ]]>

вода
200 мл
пюре картопляне (рідке)
200 мл
дріжджі свіжі
35 г
цукор
3/4 склянки
сіль
1/2 ч. ложки
борошно пшеничне
олія
50 мл
спирт
1 ст. ложка

1264760461_ponchiki

// ]]>Пропоную ще один рецепт пісних пампухів. Згодяться на наступний Святвечір, а також для приготування на щедрий вечір. Вони виходять дуже мякенькими, ніжними. Це відбувається завдяки вмісту у тісті картопляного пюре. Найголовніше у цьому рецепті — замісити тісто, яке буде дуже мяким, практично липнутиме до рук і стола. Із такого тіста вийдуть найсмачніші пампухи.

ПРИГОТУВАННЯ

Теплу воду (36℃) сполучити з розкришеними дріжджами, 2 столовими ложками цукру, 2 столовими ложками борошна. Залишити в теплому місці на 10 хвилин. Далі додати тепле картопляне пюре досить рідкої  консистенції:

Вмішати склянку борошна.
Залишити в теплому місці на 1 годину. Маса сильно підросте.

Додати олію, сіль, решту цукру, спирт. Вмішати стільки борошна, щоб тісто було дуже мяким, трохи липким. Лишнього борошна не домішуйте, а щоб тісто при замісі не сильно прилипало до рук змащуйте його олією.
Поставити тісто на 30-40 хвилин у тепле місце, накривши рушничком. Далі розкачати тісто товщиною 2-2,5 см і склянкою вирізати пампухи( тут хто як звик). Дати підійти їм у теплому місці на протязі 15-20 хвилин. Готувати у фритюрі на вогні нижче середнього. При подачі посипати цукровою пудрою

Джерело рецепту  http://cookorama.net/uk/blog/bulochky/pisni-pampuhy-na-kartoplyanomu-pyure.html

// ]]>