Ням-ням за 5 хвилин

смачні рецепти для всієї родини

тісто чебуреки

Ідеальне тісто для чебуреків (як в його роблять в ресторанах)

Ідеальне тісто для чебуреків (як в його роблять в ресторанах)
тісто чебуреки
Сподобався рецепт? Опублікуй в FB
поширити в Facebook

Складники:
Пшенична мука 500 г
вода 200 мл
сіль 1 чайна ложка

Рецептів тісту для чебуреків існує досить багато і різних. Основа завжди одна. Це вода, сіль і борошно. У більшості чебуречних користуються саме цим рецептом. По-перше, це мінімум дешевих продуктів, по-друге, цих інгредієнтів досить, щоб приготувати таке тісто, з якого вийдуть смачні хрусткі пухирчасті чебуреки, від яких важко відмовитися і які користуються попитом у покупців.
Для приготування чебуречного тіста в глибоку миску всипаємо просіяне борошно. Додаємо сіль і вливаємо холодну чисту воду. Замішуємо тісто. Вимішуємо еластичне тісто. Якщо буде потрібно ще борошна плюс до вказаної кількості, то трохи додаємо, щоб тісто вийшло туге. Секрет вдалого тіста для чебуреків - витримка його в холоді. Обертаємо тісто в харчову плівку і прибираємо в холодильник на той час, поки готуємо фарш для начинки. В ідеалі тісто залишити в холодильнику на ніч, тоді бульбашок на чебуреках з такого тіста буде набагато більше.
Щоб під час смаження чебуреки не вбирали багато олії і не виходили занадто жирні на смак, можна в процесі приготування тіста додати до складу інгредієнтів пару столових ложок оливкової олії. 
До складу інгредієнтів для тіста на чебуреки додають також кілька ложок горілки. Горілка також перешкоджає зайвому всмоктуванню жиру під час смаження.
Смачного!

Сподобався рецепт? Опублікуй в FB
поширити в Facebook