7 рецептів простої глазурі для тортів

Ro7jdjBx0k8 (1)Цукрова глазур
Складові:
225 г цукрової пудри,
30-40 мл гарячої води (2-3 ст.л.).
приготування:
Просійте цукрову пудру в миску, влийте воду і розітріть дерев’яною ложкою до консистенції густої сметани. Продовжуйте збивати до тих пір, поки маса не стане білою і однорідною. Вона повинна покривати товстим шаром опуклу сторону дерев’яної ложки. Ця глазур швидко сохне, тому наносити її потрібно негайно.

Глазур-меренга
Складові:
2 білки,
125 г цукрової пудри,
150 г вершкового масла.
приготування:
Збийте білки в мисці з жароміцного скла до великих бульбашок. Поступово всипаючи просіяну цукрову пудру, збийте до отримання однорідної маси. Поставте миску на каструлю з водою, що кипить на повільному вогні, і продовжуйте збивати, поки маса не стане білою і густою. Зніміть з водяної бані і збивайте до повного охолодження. В окремому посуді збийте вершкове масло до пишності. Поступово додавайте білкову масу, добре збиваючи після кожної порції. Готова суміш збільшується в об’ємі і стає густою. Покрийте глазур’ю торт.

Королівська глазур
Складові:
2 білки,
¼ ч.л. лимонного соку,
450 г цукрової пудри,
1 ч.л. харчового гліцерину.
приготування:
Королівська глазур може використовуватися для різних видів прикраси. Нею можна залити поверхню торта, видавити з конвертика і намалювати нею візерунки або просто нанести рівний гладкий шар – все залежить від консистенції. Яєчні білки з’єднайте з лимонним соком і розітріть дерев’яною ложкою до отримання однорідної маси. Додайте приблизно 1/3 просіяної цукрової пудри і добре перемішайте до консистенції густих вершків. Продовжуйте додавати цукрову пудру невеликими порціями і розтирати суміш до отримання необхідної консистенції. Потім додайте гліцерин і добре перемішайте.

Масляна глазур

Складові:
125 г вершкового масла,
225 г цукрової пудри,
2 ч.л. молока,
1 ч.л. ванильної есенції.
приготування:
Збийте вершкове масло в мисці дерев’яною ложкою або міксером до отримання пишної маси. Поступово підмісити до масла просіяну пудру, молоко і ванільну есенцію, і збийте до однорідності.

Американська глазур
Складові:
1 білок,
2 ст.л. води,
1 ст.л. світлої патоки,
1 ч.л. винного каменю,
175 г цукрової пудри.
приготування:
Покладіть білок, воду, патоку і винний камінь в миску з жароміцного скла і збийте до отримання однорідної маси. Додайте просіяну цукрову пудру, перемішайте і поставте миску на водяну баню. Збивайте до тих пір, поки маса не стане білою і густою, потім зніміть з водяної бані і продовжуйте збивати, поки глазур не охолоне. Готової глазур’ю покрийте торт. При висиханні глазур стає трохи хрусткою.

Глазур «Іриска»
Складові:
75 г вершкового масла,
3 ст.л. молока,
2 ст.л. дрібного коричневого цукру,

1 ст.л. чорної патоки,
350 г цукрової пудри.
приготування:
З’єднайте масло, молоко, патоку і коричневий цукор і розітріть до однорідності. Поставте на водяну баню і збийте, потім зніміть з вогню і збивайте, поступово додаючи просіяну цукрову пудру, до тих пір, поки суміш не стане однорідною і глянсуватою. Облийте торт негайно або дайте глазурі охолонути і нанесіть її лопаткою.

Шоколадна глазур
Складові:
175 г чорного (або молочного) шоколаду,
150 мл нежирних вершків.
приготування:
Розламайте шоколад на шматочки і покладіть в вершки. Обережно нагрівайте вершки, постійно помішуючи, поки весь шоколад не розтопиться і маса не стане однорідною. Остудіть до тих пір, поки глазур не перестане стікати з дерев’яної ложки. Нанесіть глазур відразу або почекайте, поки вона не застигне настільки, щоб можна було з її допомогою нанести візерунок.

За матеріалами  https://vk.com/recepty_tortov?z=photo-59980050_456241201%2Falbum-59980050_00%2Frev