Валенсійськая паелья з кроликом

Валенсійськая паелья з кроликом

ffd87aca-bf28-4928-9c3e-87c2e0b3c827-2060x1236
помідор – 3 шт.
варена велика біла квасоля – 1 склянка
оливкова олія – ​​1 стакан
курка – 1 шт.
кролик – 1 шт.
шафран – 1 ч. л.
паприка мелена – 1 ст. л.
квасоля зелена стручкова – 200 г


середньозернистий рис – 500 г

Курку і кролика порубати шматками. Помідори почистити від шкірки і насіння, подрібнити. У стручкової квасолі відрізати кінчики. Сковороду для паельї (або звичайну велику сковороду з товстим дном) поставити на сильний вогонь, влити олію і розігріти її. Покласти на сковороду шматки курки і кролика. Готувати, час від часу помішуючи, до утворення золотистої скоринки з усіх боків, близько 10 хв. Зменшити вогонь до середнього.

Викласти в центр сковороди помідори, посипати їх паприкою, шафраном і, якщо любите, часником. Поверх шматків м’яса викласти стручкову і білу квасолю. Швидко й енергійно перемішати вміст сковороди. Влити стільки холодної води, щоб вона тільки покрила всі інгредієнти паельї. Дати закипіти. Акуратно всипати в сковороду рис – так, щоб він заповнив весь вільний простір між інгредієнтами. Зменшити вогонь до мінімуму.

Готувати, поки рис не вбере всю рідину, 20-30 хв. (Час залежить від того, наскільки соковиті використовуються помідори). У процесі приготування рис слід зрідка помішувати, щоб він приготувався рівномірно. Коли рис буде абсолютно готовий, збільшити вогонь до максимуму на 1-2 хв., Щоб на дні утворилася скоринка. Зняти з вогню, дати трохи охолонути і подати.