Йогуртовий пляцок без випічки “Калейдоскоп”

00f_ciasto-08jpgскладові
шоколадне печиво 200 г
вершкове масло 70 г
желатин швидкорозчинний 60 г
желе фруктове ( я брала жовте, червоне(2-3 пачки), зелене) 4-5 шт.
йогурт (натуральний) 1 л
цукор  160 г

3 різних желе розвести в 300 грамах води(кожен), налити в більш-менш однакового обсягу ємності і поставити в холодильник для застигання. Коли желе застигне можна приступати до приготування всього торта.


Для коржа подрібнити печиво з м’яким маслом до утворення кашки.
Форму ( якщо кругла то 24-26 см) застелити пергаментним папером. Кашку викласти в форму і утрамбувати. Поставити корж в холодильник на мінімум 30 хв.
Тим часом йогурт збиваємо з цукром. Желатин замочуємо в 100 грамах холодної води, залишаємо набухати десь на 15 хвилин. Набряклий желатин розчиняємо, нагріваючи на водяній бані або в мікрохвильовій печі, додаємо до йогурту – розмішуємо. Якщо йогурт буде дуже холодним, то желатин може «звурдитись». В такому випадку не варто засмучуватися або кричати: «Все пропало», потрібно просто трохи нагріти суміш на водяній бані, постійно помішуючи до повного розчинення желатину.

Желе виймаємо з холодильника, ріжемо на кубики, змішуємо в мисці, щоб кольори змішалися, і викладаємо на корж. Зверху виливаємо йогуртову масу

Ставимо торт на 4 години до холодильника. Ти часом готуємотчервоне желе на заливку і охолоджуємо його до легкого загустіння. Коли пляцок схопиться виливаємо на нього трохи загусле червоне желе  гарненько розрівнюємо і повертаємо в холодильник
Цей пляцок повинен сподобатися дітям, адже він мега-кольоровий, супер смачний, і ще й корисний!