Хрумкі вафлі: 2 рецепти з одного набору продуктів


вафлі    

Вся хитрість в тому, в якому вигляді ви будете додавати маргарин в тісто.

Якщо додати просто розм'якшений маргарин, то вафлі вийдуть дуже хрусткими і тоненькими.

Якщо ж ви хочете вафлі щільніші, то маргарин додайте розтоплений, кількість борошна доведеться в цьому випадку трохи збільшити. Структура вафель чудесним чином змінитися. Буде так само смачно, але хрустіти буде набагато менше.

Експериментуйте і шукайте свій улюблений варіант.

Стакан - 250мл


Основні складові:

мука 1 стакан
цукор 1 стакан
маргарин вершковий 200 г
ванілін 1 г

яйця 4 ш.

Яйця збиваємо з цукром і ваніліном до посвітління і  збільшення в об'ємі в 2-3 рази.  Цукру вам може здатися багато, але його кількість не зменшуйте або я за результат не відповідаю;) Замість ваніліну можете додати терту лимонну або апельсинову цедру.
Додаємо розм'якшений при кімнатній температурі маргарин. Збиваємо до однорідності.
Тепер потроху просіюємо борошно і перемішуємо міксером на найменшій швидкості. Отримуємо тісто по густоті як сметана. Якщо маргарин ви додаєте розтоплений, то борошна кладіть 1,5 склянки!
Перед випіканням першої вафлі поверхню вафельниці змащуємо олією. Я викладаю столову ложку тіста без верху. Випікаємо вафлю відповідно до рекомендацій до вашої вафельниці. Якщо вафля прилипає до поверхні вафельниці, додайте трохи борошна.
Вафлі скручуємо трубочками або конусом відразу після випікання, ще гарячими. Їх пластичність зменшується з кожною секундою.
Щоб вафлі довше збереглися хрусткими, після охолодження відразу ж складіть їх в герметичний контейнер і зберігайте в сухому місці. Смачного!
 

За матеріалами https://www.edimdoma.ru/retsepty/72514-hrustyaschie-vafli-2-retsepta-iz-odnogo-nabora-produktov

Shares
facebook sharing button