Горіхово-карамельний торт "Білочка"

автор - @choco_bonbons 

Складові:
Для горіхового бісквіту:

Яйця - 3 шт.
Цукор - 150 гр.
Борошно - 150 гр.
Мед (рідкий) - 75 гр.
Горішки (у мене фундук) - 75 гр.
Розпушувач - 3/4 ч.л.

Для карамелі (краще приготувати заздалегідь):
Цукор - 200 гр.
Вершки 33% - 200 мл.
Масло вершкове - 50 гр.
Сіль - 1/3 ч.л.

Для крему:
Маскарпоне - 250 гр.
Вершки 33% - 150 мл.
Цукор - 75 гр.

Горішки для прошарку і прикраси торта - 50-60 гр.
Приготування:
Пропоную відразу порубати всі горхи (не дуже дрібно): можна ножем, а можна і в блендері, але щоб шматочки були. 75 гр. відокремлюємо на бісквіт,ті  що залишилися - на прошарок і прикрасу тортика.
Приготуємо бісквіт. В окремій мисці змішуємо просіяне борошно з розпушувачем. Беремо миску побільше і в ній збиваємо яйця з цукром до посветління і загустіння маси (близько 10 хвилин). Потім, не припиняючи збивати, додаємо мед і збиваємо до однорідності. Далі в три прийоми вводимо борошно з розпушувачем. Чесно зізнаюся, я перемішувала міксером на мінімальній швидкості, можете робити по правильному - перемішувати лопаткою. Потім додаємо рубані горішки і перемішуємо до однорідності (тут вже без лопатки не обійтися).
Дно форми D18 см. Простилаємо пергаментом (боки і дно нічим не змащуємо), викладаємо тісто і відправляємо в попередньо розігріту до 180 ° С духовку хвилин на 35-40. Можливо, Вам знадобиться більше часу (орієнтуйтеся на свою духовку). Я випікала на режимі верх / низ 40 хвилин. Готовність перевіряємо дерев'яною паличкою. Готовий бісквіт дістаємо з духовки і даємо повністю охолонути у формі. Далі проводимо ножем уздовж стінок і звільняємо наш бісквітік.

Shares
facebook sharing button