Кавово-вершковий торт

Кавово-вершковий торт.FotorCreated

Для коржів:
220 г вершкового масла кімнатної температури,
245 г цукру,
4 яйця,
230 г борошна,
1 ст.л. какао,
1 1/2 ч.л. розпушувача,
ванілін,
100 мл. молока,
1 ст.л. розчинної кави.

Розігріваємо духовку до 180 ° С, 3 форми по 18 см змащуємо олією.
Вершкове масло з цукром гарненько збиваємо на середній швидкості, додаємо яйця по одному (повністю вбиваємо яйце, перш ніж додавати наступну) Борошно просіваємо, змішуємо з какао, розпушувачем і ваніліном. Молоко нагріваємо, заливаємо ним каву, перемішуємо. Перемикаємо швидкість міксера на маленьку і по черзі додаємо борошняну суміш і каву з молоком в яєчно-масляну масу, починаючи і закінчуючи сухими інгредієнтами.


Викладаємо тісто в 3 форми, розрівнюємо його і ставимо в духовку на ~ 25 хвилин (готовність перевіряємо зубочисткою).

Для прошарку-мусу:
2 г желатину,
150 р маскарпоне,
150 г вершкового сиру,
40 р цукрової пудри,
рожевий або трохи червоного харчового барвника (за бажанням),
300 мл. жирних вершків 33-35%.

Желатин заливаємо холодною водою згідно інструкції, даємо набрякнути. Ставимо його на вогонь і нагріваємо до розчинення (до кипіння не доводити). Прибираємо. Маскарпоне змішуємо з вершковим сиром, цукровою пудрою і барвником. Акуратно додаємо розчинений желатин, доводимо масу до однорідності. Окремо збиваємо вершки до піків, вводимо їх в основну масу в кілька прийомів. Дві форми вистеляємо харчовою плівкою, викладаємо на дно по одному Коржу, на обидва викладаємо майбутній мус і ставимо в холодильник на ніч.

Для крему:
135 г вершкового сиру,
65 р маскарпоне,
40 р цукрової пудри,
3 ч.л. розчинної кави (розвести з невеликій кількості води),

3 ч.л. какао,
200 мл. жирних вершків 33-35%.

Вершковий сир збиваємо з Маскарпоне і цукровою пудрою, додаємо каву і какао. Поступово вливаємо вершки, збиваємо до щільної, гладкої маси.

Збірка: ~ 350  черешень або вишень (розрізати по полам, витягти кісточку). На корж що залишився (без мусу) викладаємо половинки черешні, наверх ставимо наступний корж з холодильника, мусом вниз. Повторюємо операцію, завершивши конструкцію останнім коржем з мусом. Обмащуємо торт кремом з усіх боків, прикрашаємо.

За матеріалами https://vk.com/recepty_tortov?z=photo-59980050_456241291%2Falbum-59980050_00%2Frev