Пляцок “Шоколадна слива”

czekoladowa-sliwka-2Шоколадний бісквіт:
4 столові ложки борошна
1,5 столові ложки крохмалю
2 столові ложки гіркого какао
5 яєць
1 стакан цукру (неповний)
1,5 чайної ложки розпушувача
Крем:
1 стакан молока (250 мл)
¾ склянки цукру
2 столові ложки порошкового заварний крему без цукру(польський пудинг)
2 столові ложки борошна
200 г вершкового масла або спреду 250 г
Сливоий верх:


150 г темного шоколаду (1,5 плитки)
100 г вершкового масла
400 г чорносливу, без кісточок

Пляцок “Шоколадна слива” приготування:

Сливи залити на 30 хвилин дуже гарячою водою.

Потім спекти бісквіт: 5 білків почати збивати, і коли вони починають міняти колір на білий повільно додаємо неповну склянку цукру. Збиваємо, поки білок не перетворится в блискучу однорідну масу. Поступово додайте 5 жовтків (по-одному), потім 4 столові ложки борошна, 1,5 столові ложки крохмалю, какао-порошок і, нарешті, порошок для випічки.

Форму беремо великку, наприклад. 36 × 25 см. Вистелємо її папером. Випікати при температурі 180 ° С протягом прибл. 25 хвилин, і перевіряємо зубочисткою(АЛЕ НЕ ПЕРЕСУШИТИ!, він має бути досить вологим!!!).
Крем 2 сто лові ложки порошку заварного крему і 2 столові ложки борошна змішати в каструлі і додати трохи молока. Змішати і вилити тонкою цівкою поступово молоко, що залишилося, помішуючи – так щоб не утворилось грудочок.  Додайте цукор і варіть на слабкому вогні, постійно помішуючи, до утворення густого пудингу. Залиште його повністю охолонути. Розмякшене масло взбиваємо і поступово(по ложці) додаємо в нього охолоджений пудинг. Крем викладаємр на бісквіт.

Верх: Сливи обсушити, нарізати на дрібні шматочки і покласти на крем. Шоколад і 100 г вершкового масла розтопити в мікрохвильовій печі або на водяній бані (в миску на каструлю з киплячою водою), розмішати і влити на сливи. Далі ставимо в холодильник на кілька годин, поки крем і шоколад не затвердне.
За матеріалами http://www.poezja-smaku.pl/czekoladowa-sliwka-prawdziwa-poezja-smaku/