Пляцок “Солодка Теща” з Кулінарної книги Сестри Анастасії

Пляцок “Солодка Теща” з Кулінарної книги Сестри Анастасіїfdsdgfdgfd (12)

Інгредієнти (для бісквіту):
6 яєць
1 сл цукру
3/4 сл борошна
2-3 чайні ложки какао
1 чайна ложка порошку для випічки
Виконання:
Білки, збити до жорсткої піни, потім додати цукор і яєчні жовтки і перемішати – так щоб не відчувалося в масі кристалів цукру. Потім додати борошно, змішане з порошком в кінці какао і обережно вимішати. Потім влити масу у форми для випікання. Випікати температура 160-180 ° протягом приблизно 30 –  40 хв. Після випічки, ми повинні дати охолонути бісквіту, а потім розрізати його на дві частини.


Інгредієнти(маково-кокосовий корж):
5 білків
1/2 склянки цукру
100г тертого кокоса(стружки)
1/2 склянки сухого маку
1 чайна ложка порошку для випічки
Виконання:
Білки взбити до жорстких піків. Потім додайте інші інгредієнти і обережно перемішати. Температура Випічки, 160-180 градусів протягом приблизно 30 – 40 хвилин .

Інгредієнти (крем):
5 яєчних жовтків
1/2  сметани
1 ванільний цукор
250 г вершкового масла
6 столових ложок цукрової пудри
1 літр молока
Виконання:
Молоко і ванільний цукор, довести до кипіння і залишити для охолодження. Змішайте яєчні жовтки з сметаною, влити в молоко і поступово довести до кипіння. Накрити кришкою, газ вимкнути і залишити на 30 хв, потім злити через дрібне сито і охолодити повністю . Потім протерти масло з цукром, поступово додати холодний вершковий сир і добре розітріть блендером.fdsdgfdgfd (9)

Знадобиться:
1 великий пакет круглого печива
2 желе
родзинки
Складаємо пляцок:
Темний бісквіт – крем-маково-кокосовий корж- крем- темний бісквіт – крем- круглі печива – на кожне печиво покласти родзинки – і залити желеfdsdgfdgfd (10)