Правила здорового харчування. Як звикнути пити багато води?

Нам потрібна вода, щоб вижити. Вода необхідна, щоб пом’якшити і змащувати суглоби, захищати мозок та інші внутрішні органи, регулювати температуру тіла, і видаляти відходи з вашого тіла через сечовипускання, випорожнення і піт.
Також вода бере безпосередню участь в обмінних процесах. При достатньому споживанні води шкіра виглядає молодою і підтягнутою набагато довше.

f5dc375347b0abb6c494e8dc4b823e97_f7f5f05c4721905e088a13a426051d2f0d5c2112_667 (1)
Є  випадки коли у дівчат розгладжувались зморшки, завдяки достатньому споживанню води. Як зрозуміти, що ваш організм зневоднений?
Ви будете відчувати сухість у роті, зниження артеріального тиску, головні болі, запаморочення, сухість шкіри, і, що найгірше, втому. Насправді від деяких симптомів можна позбутися, просто додавши необхідну кількість води в раціон. Прекрасним орієнтиром достатньої кількості води в день є колір сечі. Вона повинна бути ясно жовтого прозорого кольору, темний же колір говорить про явну недостачу рідини.


dd02580df9ef3386bba6085bdd4b1ba2_shutterstock_100685686
Про те, що потрібно пити воду знають багато, але не багато хто може себе привчити до цього:
пити не тільки вранці або ввечері, а протягом усього дня
пити більше натуральної води, а не чаю, кави або компотів
пити в задоволення
Нижче розглянемо кілька способів, як легко і просто привчити себе до води.

Знайдіть прив’язку вода – щоденае дія. Наприклад, привчіть себе пити воду кожного разу, коли сходили в туалет. Або кожен раз, коли вам хочеться в офісі трохи порухатися або, коли ви сідаєте в машину. Загалом-то будь-яка дія, яку ви точно виконуєте кілька разів за день.
Прикрасьте свою пляшку з водою. Якщо ви любите, коли у вас є план, програма, то цей метод буде для вас ідеальним. На пляшці водостійким маркером відзначте ділення і напишіть час, до якого вам необхідно випити воду до даної рисочки. Таким чином ви зможете пити регулярно протягом дня.
Ароматизовані кубики льоду. Додавайте в воду заморожені кубики льоду з ягодами або травами, або просто лимон. Тоді вам буде ненудно пити її, ще й будете тренд сетером в розрізі красивою подачі.
Завжди поруч. Вода повинна бути під рукою завжди: у машині, офісі, в сумці, якщо ви багато пересуваєтеся по місту. Це може бути красива спеціальна пляшка, яка вам буде піднімати настрій.

Додайте в раціон продукти, що містять воду. Їжте більше фруктів і овочів, вони містять дуже багато води, і таким чином ви зможете заповнити нестачу вологи в організмі, а також поповнити його вітамінами і мінералами.

Читайте також Революція тіла: 5 продуктів, що спалюють жир

Читайте також Очищаємо організм!